Sonet

Sonet odszedł do Sfory Św. Huberta.

Niestety Sonet przegrał walkę z nowotworem.

Szczegóły będą umieszczane w jego wydarzeniu na facebook’u TUTAJ

 

Sonet się nieco zmienił:

imię :Sonet

płeć: samiec

wiek: po zachowaniu oceniamy na ok 3 lata 

kastracja: tak

przebywa: zabrany ze schroniska w Dąbrówce koło Wejherowa, obecnie w domu tymczasowym

Sonet to dorosły pies w typie posokowca hanowerskiego(mix), w dość kiepskim stanie. Bardzo niedożywiony, zarobaczony. Przyjacielsko nastawiony do ludzi, jednak dość pilnie stróżujący swojego terenu. Nieufny w stosunku do mężczyzn, neutralny w stosunku do psów, kotów, ptaków.

Po pierwszych dniach pies został odrobaczony, nabrał apetytu i teraz tylko czekamy na jego metamorfozę. Potrzebne są fundusze na odżywienie tego psiaka i doprowadzenie do dobrego stanu.

stosunek do dzieci: toleruje

stosunek do innych psów : toleruje

stosunek do kotów: negatywny

stosunek do opiekuna : zapatrzony w jednego opiekuna, posłuszny, łagodny

stosunek do obcych: nie ufny, oszczekuje napotkane obce osoby, pies terytorialny, nie agresywny ale lekko stróżujący

stan zdrowia: dobry pies lubiący ruch i spacery, o średnich wymaganiach ruchowych, posłuszny, wykonuje podstawowe komendy, chodzi na smyczy.

W sprawie adopcji prosimy o  kontakt.

adopcje@posokowce.org.pl

 

Dodano 02-03-2015

Nowe zdjęcia Soneta – sesję charytatywnie wykonała Pani TaidaTarabula

http://www.foto-psy.pl/

Taida Tarabula Fotografia jest moją wielką życiową pasją. Od kilku lat z wielkim upodobaniem fotografuję psy. Jedno z tych zdjęć zostało wyróżnione w Wielkim Konkursie National Geographic. Inne – przez brytyjski Kennel Club. Z pasją poszerzam swoje umiejętności w fotografowaniu zwierząt w studiu fotograficznym. Publikuję swoje zdjęcia w książkach i albumach fotograficznych. Współpracuję z agencjami fotograficznymi, głównie z Polską Agencją Fotografów FORUM. Od kilku lat Jestem też autorką tekstów i zdjęć o fotografowaniu psów w miesięczniku „Przyjaciel Pies”. Od ponad 20 lat pracuję jako nauczyciel akademicki. Prowadzę m.in. zajęcia z fotografii dla studentów SGGW w Warszawie. Należę do Związku Polskich Artystów Fotografików. Od 2008 prowadzę własną firmę fotograficzną Taida.pl. Prywatnie jestem opiekunką cudownej kudłtej gwiazdy Tosi, którą zapewne poznasz, gdy się u nas pojawisz na warsztatach lub na sesji fotograficznej

 

POLECAMY stronę:  www.foto-psy.pl/

Sonet w obroży DogDressCode.

Bo kolor ma znaczenie!!

Kolor ma znaczenie.


Misja:
DogDressCode jest drogą ku lepszemu zrozumieniu.
Jeden obraz zastępuje tysiąc słów, w tym przypadku kolor to oczywiste skojarzenie, bez względu na to czy jesteśmy psiolubami czy też nie, bez względu na nasz wiek, wykształcenie czy narodowość.
W zależności od usposobienia naszego pupila ubieramy go zgodnie z dress codem nawiązującym do kolorów znanych z sygnalizatora drogowego.

POLECAMY stronę: www.dogdresscode.pl/

Dziękujemy! 

Może Ci się również spodoba