GRETA / FCI 217/

07 – 12 -2014  za Tęczowy most odeszła nasza podopieczna Greta Zachełmianka

 

GRETA Zachełmianka urodziła się 14 kwietnia 2004 roku jej matką była DEBBY Zachełmianka a ojcem ARAMIS Zachełmianka, suczka niezwykle elegancka i niebanalnej urody do tej wiosny wiodła życie u boku swoich ludzi, ale życie ludzi się bardzo niestety skomplikowało i dla dobra suczki rodzina rozpoczęła poszukiwania nowego domu dla Gretki.
Greta jest obecnie już dziewięcioletnią suczką w doskonałej kondycji nieco już oprószonej siwizną pięknej głowie i nienagannej sylwetce ciała. Gdyby pojawiła się w weteranach na wystawie to pewnie by zauroczyła jeszcze nie jednego sędziego.
Ale wracam do rzeczy; Greta jest zachipowana, ma paszport i książeczkę, aktualne szczepienia, odrobaczanie, karmiona jest sucha karmą, nie jest wysterylizowana, jest zdrowa, zachowuje czystość w domu, śpi w swoim koszyku, na spacerach jest karna, umie chodzić na smyczy, nie ucieka. Niestety jako już dojrzała suczka, która do tej pory nie miała kontaktu z dziećmi na dziecięcy intensywne pieszczoty reaguje warczeniem.
Poszukujemy dla Grety nowego domku w którym znajdzie ona miłość, ciepełko i mizianko. Raczej poszukujemy domu w którym są dorośli a jeśli dzieci to takie które są na tyle duże by szanować przestrzeń i święty spokój psa. Greta dogaduje się z innymi psam

 

Greta zamieszkała z nową rodziną we Wrocławiu.

Może Ci się również spodoba