Wspaniała piątka szczeniaków – szuka domu

Zostały już tylko 3 dziewczynki :

Ur. 26 lipca 2015

Matka: SONIA -posokowiec bawarski ( w typie)

Ojciec: NN

 

Chwilą zaskoczenia było dla mnie jak w niedzielę dowiedziałam się od Pani Joanny, że Sonia zrobiła nam niespodziankę!!!! Nie wiedziałam przez moment czy to nie jest żart!!! Później nie wiedziałam czy mamy powody do radości? Jakie zdziwienie było rodziny, która się nią opiekuje? W życiu nie spodziewali się takiego przebiegu wydarzeń. Przygarnęli Sonię, która w trakcie burzy, potrzebowała schronienia, a ona im na tyle zaufała, że została i postanowiła zadomowić się tam z dzieciaczkami!

Serce nie pozwala nam się zachować inaczej dlatego od niedzieli w fundacji mamy trochę wiecej podopiecznych. Mimo, że psów do adopcji jest bardzo dużo wierzymy w to, że maluchy znajdą szybko kochające domy!!!!

gotowe do adopcji !!!!

 

Na świat przyszły same dziewczyny. Z 6 szczeniaków w tej chwili mamy 5, które w dniu urodzenia miały ok 30dkg. Jeden Promyczek odszedł za tęczowy most w drugiej dobie życia – był dużo mniejszy, bo ważył tylko 18dkg.

 

 

 

 

 

 

Przedstawiamy foto z dnia pierwszego:

 

 

Wszystkich zainteresowanych adopcją tylko maluchów w drugiej połowie września, prosimy o kontakt już dziś!!!!

Wszystkich, którzy chcą przekazać obróżki, smyczki, miseczki itd. serdecznie zapraszamy!!!

Szczeniaki obecnie przebywają niedaleko Wrocławia!!!!

Szczeniaki mają już ponad tydzień:

Sporo przybrały na wadze, mają już ponad pół kilograma!

 Dziękujemy Pani Joannie za opiekę i sfinansowanie wielu rzeczy, dziękujemy Ewie Topolanek za wypożyczenie akcesorii i wszelaką pomoc. 

Jeżeli są osoby chętne w pomocy maluszkom i mamusi prosimy o kontakt simona@posokowce.org.pl 

 

 

ADOPCJA kontakt:

adopcje@posokowce.org.pl

simona@posokowce.org.pl

airgialla@posokowce.org.pl

Możesz również polubić…

6 komentarzy

 1. jestem zainteresowany adopcją szczeniaka posokowiec(matka sonia)

 2. aneta pisze:

  Witam, czy są jeszcze wolne szczeniaczki?

 3. Weronika pisze:

  Szanowni Panstwo, czemu nic nie piszecie ze najprawdopodobniej (skoro ojca nie znacie) ojcem jest płochacz niemiecki – wachtelhund?? Do tego stopnia ze na szczeniakach widać tylko cechy wachtelhunda a posokowca wcale? Po co wprowadzać ludzi w błąd? Szczeniaki wachtelhund wyglądają np. tak: http://www.zmiodowejkniei.pl/hodowla-plochacz-niemiecki-deutscher-wachtelhund-7/24-galeria-plochacz-niemiecki-deutscher-wachtelhund-8

  • Witam,

   Też nam szczeniaki przypominają właśnie takie pieski, jednak nie mamy potwierdzenia kto jest ojcem. Matka jest nam z pewnością znana.