Bajka /FCI 217/

Bajka zamieszkała w nowym domu w styczniu 2016 roku. Ma się doskonale. Nie mogla trafić lepiej, ma psią młodszą przyjaciółkę z którą się jeszcze „docierają”. Trzymajmy za nią kciuki!!!!

imię: BAJKA
płeć: suka
rasa: posokowiec bawarski

Bajka, to suczka która ostatnio bajecznego życia nie miała.

Ma zaledwie 8 lat i za sobą bagaż doświadczeń. Niby było jej dobrze w życiu, niby ją kochali, ale się rozeszli i psa troszkę olali. To tak w wielkim skrócie. Bajka miała właścicieli, z informacji wiemy, że dbali o nią ale w ich życiu się nie ułożyło i Bajka została z Panią. Gdzieś w międzyczasie oślepła, zachorowała na jaskrę. I dziwnym trafem zaginęła! Ślepa dziewczyna została odłowiona przez schronisko i otoczona opieką, jednak nie nadawała się by spędzić tam więcej czasu – cały czas z powodu ślepoty lądowała na płocie. Trafiła do PAP, a następnie do domu tymczasowego. Została odnaleziona jej właścicielka, która nie chciała jej odebrać ani podpisać ZRZECZENIA!

PILNIE POTRZEBY DOM TYMCZASOWY DLA BAJKI, KTÓRA PRZEBYWA W PŁATNYM HOTELIKU.

BAJKA NIE DOGADUJE SIĘ ZE WSZYSTKIMI KOTAMI. POTRZEBUJE PRAWDZIWEJ LUDZKIEJ MIŁOŚCI, A NIE LITOŚCI! 

Jesteśmy w trakcie diagnostyki Bajki, na dzień dzisiejszy nie ma mowy o sterylizacji, jak i o usuwaniu oka. Jest ono mocno uszkodzone, rogówka jest też uszkodzona, jest trochę bolesne i zbiera się w nim płyn. Pierwszą próbą będzie ratowanie oka poprzez wstrzyknięcie płynu pod gałkę oczną. Mamy nadzieję, ze ulży to Bajce i obejdzie się bez zabiegu.

Wykonaliśmy tez badanie krwi – wyniki niebawem, oraz wykupiliśmy leki. Pomaganie Bajce nie będzie tanie! Bardzo prosimy w imieniu Bajki o wsparcie finansowe! Ona jak Was spotka – osobiście podziękuje!

 

Dziękujemy Panią Martynie Kuleszewicz oraz Magdalenie Nawrockiej za partycypowanie w kosztach utrzymania Bajeczki. To wielka pomoc dla Fundacji

 

 

KONTAKT:

Aleksandra
adopcje@posokowce.org.pl

Joanna
airgialla@posokowce.org.pl

Patrycja
simona@posokowce.org.pl

Może Ci się również spodoba