Pluto

Pluto, to psiak w typie posokowca. Umięśniony, chudy i bardzo wyjątkowy bo pręgowany. Pluto ma 5 lat, kiedyś miał bajeczne życie. Jednak w niego domu nieco się pozmieniało przybyło członków rodziny przez co wygodną kanapę zamienił na metalowy łańcuch i coś co miało być jego nowym domem. Nie chcemy oceniać BYŁEJ rodziny Pluta, bo wierzymy że zrobili co mogli w jego sprawie, tylko trafili na nieodpowiednie osoby i czegoś tam zabrakło. Nie wiem czy świadomie czy nie, ale pies został skrzywdzony przez człowieka i to jest pewne. Broni swojego miejsca i trochę się boi o nie, ale jak pozna i dostanie smaczka to jest fajnym kompanem.
Robiliśmy apel o transport, niestety zdjęcia nie przedstawiały dokładnego bytowania psiaka i pewnie to miało wpływ na mały odzew, a jego historia wydawała się z opowiadań dramatyczna. Dlatego nie czekaliśmy i dziś przed 7.00 wolontariusz naszej fundacji wyruszył sprawdzić jak się ma Pluto i czy faktycznie chce zjeść cały świat. Frustracja tego psa w tej chwili jest ogromna. Jednak nie jest to bestia. Wszystko co zostało zepsute naszym zdaniem jest do naprawienia. Pluto jest jeszcze w drodze do hotelu gdzie przejdzie trochę resocjalizację i może odbuduje masę. Przede wszystkim wierzymy, że zaufa znów człowiekowi bo fajny z niego pies.
By dać mu szansę na inne życie musieliśmy pokonać prawie 1400 km, do zakończenia całej akcji zostało jeszcze kilkaset km jednak już odetchnęliśmy z ulgą.

Może Ci się również spodoba