Szkolenia dla psów- oferta specjalna

korkus

 

Szkolenie psów nie jest rzeczą łatwą, każdy pies jest inny, tak jak różni są ludzie. Książka, telewizja, porada słowna nie zastąpi nam ćwiczeń z psem pod okiem doświadczonego tresera, który potrafi metodę szkolenia dopasować do charakteru i temperamentu psa.

Szkolenie psów jest skierowane do każdego właściciela psa rasowego jak również mieszańca. Ma ono na celu sprawić by spacer z psem stał się przyjemnością.

Ze względu na wielką różnorodność zainteresowań właścicieli psów i możliwości psychofizycznych ich podopiecznych, mamy bardzo szeroką ofertę.

Szkolenia prowadzone są w formie indywidualnej, grupowej i stacjonarnej, aby każdy mógł wybrać odpowiednią dla siebie opcję.

 

Oferta dla adopcyjnych psiaków i ich opiekunów!

Zakład Szkolenia Psów HSM KORKUS z Katowic przy współpracy z naszą fundacją „Szara Przystań” ma zaszczyt przedstawić Państwu niesamowita ofertę.

Każdy psiak wy adoptowany przez fundacje „Szara Przystań” na podstawie umowy adopcyjnej otrzyma 10 % rabatu na usługi szkoleniowe i pielęgnacyjne w Zakładzie Szkolenia Psów HSM KORKUS.

PROWADZONE SZKOLENIA:

Więcej o KADRZE można przeczytać TUTAJ

Aby uzyskać rabat należy umówić się telefonicznie na spotkanie i zgłosić, że pies pochodzi z adopcji z Fundacji „Szara Przystań” lub jednego z oddziałów tj:

– Pogotowie Adopcyjne Posokowców 

– Adopcje Rhodesian Ridgeback

Na spotkanie należy zabrać książeczkę zdrowia psa oraz umowę adopcyjną.

Z oferty wyłączony jest hotel dla psów!

Znajdź HSM KORKUS  w internecie:

HSM KORKUS – strona internetowa

Facebook

kontakt:

Henryka, Mirosław, Sonia KORKUS
Obr.Westerplatte 130
40-334 Katowice
tel. 32 255 50 38
e-mail: hodowla@hsmkorkus.com

Może Ci się również spodoba