Reks

EDIT: Reks jest już w nowym domu!!!
Czasami zdarzają się takie sytuacje, że musimy podjąć smutną i trudną decyzję. Pies, który od szczeniaka był ze swoimi ludźmi, teraz musi znaleźć nowy dom. Dlatego nie oceniamy, a staramy się pomóc.
Reks to 6-letni posokowiec hanowerski. Mieszka na podwórku ze swoimi psimi towarzyszami. Czasami wejdzie do domu na przytulasy oraz głaskanie, albo zakradnie się do łóżka na drzemkę, ale woli szaleć na zewnątrz. Do innych psów bardzo przyjazny, koty lubi pogonić, ale bez agresji. Dni spędza na zabawie ze swoimi kumplami, a jak się nie bawi to dlugoooo śpi 🙂 Kiedyś jeździł na polowania, przeszedł nawet szkolenia, ale od jakiegoś czasu już nie pracuje. Lubi wodę, lubi jazdę samochodem, lubi spacery w lesie, lubi też zrobić parę dziur w ogrodzie😉 do dzieci i innych ludzi bardzo łagodny. Szukamy odpowiedzialnego domu dla dorosłego już Reksa.
Pies przebywa w okolicach Białegostoku.
Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej oraz wypełnienie ankiety przedadopcyjnej zgodnie z procedurą zamieszczoną na naszej stronie www.posokowce.org.pl/adoptuj
Ankiete należy odesłać na adresy:
Adopcje@posokowce.org.pl i/lub simona@posokowce.org.pl
Uwaga!

W pierwszej kolejności będziemy odpowiadać na zgłoszenia zawierające już ankietę. Jeżeli wysłali ją Państwo wcześniej proszę o wiadomość z informacją, że są Państwo zainteresowani konkretnym psiakiem.

Może Ci się również spodoba